Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

801027 Vlněný svetr rolák Woolife Merino Extra Fine dámský Vanilla Ice L

801027 Vlněný svetr rolák Woolife Merino Extra Fine dámský Vanilla Ice L
Skladem

Popis

Výhody nákupu přímo u výrobce
Odborné poradenství, záruční i pozáruční úpravy a servis. Úpravy na míru přesně pro vás. Krátké dodací lhůty. Pravdivé informace o dostupnosti výrobků. Respekt k zákazníkovi, čestné jednání.
Více zde...
  Jak nakupovat na našem eshopu
Připravili jsme několik video návodů, jak se orientovat a postupovat při nákupu na našem eshopu.
Více zde...
Platba
V současné době vám nabízíme tyto zoůsoby úhrady:
Dobírka při převzetí zboží.
Převod na účet - platba předem.
Hotovost - platba při osobním převzetí zboží.
Více zde...
  Vlastní rozměry, úpravy na míru
Protože nakupujete přímo u výrobce, můžete nás požádat u většiny produktů o změnu rozměru či velikosti. Zavolejte nám či napište, rádi vám vyhovíme.
Doprava
Využíváme službu Obchodní balík - doručení do 24 hod. O odeslání jste informování e-mailem, popř. SMS. Balíky posíláme i do zahraničí. Osobní odběr: zboží můžete vyzvednout na provozovně.
Více o dopravě zde...
  Dárkové balení
Vámi vybrané zboží zabalíme do luxusného balícího papíru, vytiskneme a přiložíme vaše osobní přání pro obdarováného a balík odešleme.
Více zde...
Reklamace
Ne vždy se podaří 100% splnit vaše přání, nebo se vám nelíbí zakoupené zboží. Vaši případnou reklamaci vyřídíme velmi rychle, před lhůtami danými zákony. Peníze za vrácené zboží posíláme zpět na váš účet do 48 hod. U nás nic neriskujete.
Více zde...
  Aktuality a novinky
Neustále vyvíjemé nové a zdokonalujeme stávající výrobky. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru TEPLO DOMOVA a budete vždy a včas informováni o všem, co se u nás děje.
Více zde...
Pomoc pro slabozraké
Kliknutím na tuto ikonu si můžete zobrazit obchod ve větším rozlišení a většina textů je více kontrastní.
Více o dalších možnostech pomoci zde...
  Akademie TEPLO DOMOVA
Informace a rady jak nakupovat textilní výrobky, informace o trendech, materiálech, údržbě apod. Podívejte se a přispějte vlastní radou či zkušeností.
Více zde...(v přípravě)