Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Dětské funkční spodky pro holku Merino 210 černé

WOOLIFE Merino Značka WOOLIFE Merino
Záruka: 5 let
Kód: 8003SGB
Spodky WOOLIFE Merino pro děti jsou jemné vlněné zdravé funkční spodní prádlo nejvyšší kvality garantované vlněnou pečetí WOOLMARK (gramáž vlny 210g/m2).
1.650 Kč
Vyberte velikost: Tabulku velikostí najdete zde
Skladem

Popis

Spodky WOOLIFE Merino pro děti jsou jemné vlněné zdravé funkční spodní prádlo nejvyšší kvality garantované vlněnou pečetí WOOLMARK (gramáž vlny 210g/m2). Pro každodenní použití pro Vaše děti aby byly v pohodě a aby nenastydly na cestách, na výletech, na táboře, u babičky na prázdninách, na lyžáku, na horách, apod.

Spodky jsou pružné, dobře se přizpůsobí tělu. Anatomický střih a neviditelné, ploché švy jsou zárukou komfortu pro dlouhodobé nošení. Ale především: vlna Merino s vysokou gramáží 210g/m2 PRACUJE: příjemně hřeje, ale vlhkost a pot vytrvale odvádí od těla.

Spodky s dlouhými nohavicemi nenasáknou potem, proto trvale hřejí, nestudí při celodenním používání a nepáchnou ani při dlouhodobějším používání. Žádný aktuálně známý materiál neposkytuje lepší komfort než jemná a hebká vlna Merino. Balení v nápadité luxusní krabičce dělá z prádla hodnotný dárek za dostupnou cenu: je užitečný, praktický a zdraví prospěšný. To nejlepší pro Vaše děti.

             ​​