Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Funkční set doplňků "na hory" Merino 210 pro pány L

Prodej skončil
Funkční set doplňků "na hory" Merino 210 pro pány L, L
WOOLIFE Značka WOOLIFE
Záruka: 24 měsíců
Kód: 800915
Tip na dárek: sada funkčních doplňků - černá lyžařská termo kukla a hřejivý ledvinový pás z ovčí vlny, z vlákna Merino WOOLIFE. Pro muže, na zimní sporty i na motorku. Ze 100% přírodní jemné australské vlny, dobře odvádí vlhkost a nadměrné teplo. Darujte
Vyberte velikost:
Tabulku velikostí najdete zde

Specifikace

Velikost L
Materiál: 100% vlna Merino 210g/m2, 20,5 mikronů
Vlněná pečeť Woolmark garantuje kvalitu.
Barva černá

Popis

Darujte chlapovi pohodlí a hřejivost jemné australské vlny - černou termo kuklu na lyže i motorku + hřejivý ledvinový pás.

Na omak i na tělo je Merino vlna australských ovcí jemná jako hedvábí od benátského kupce. Vlněná vlákna dobře odvádí vlhkost i když se do toho pánové pořádně opřou.

Přírodní vlákno ochrání před škodlivým UV zářením. Funkční doplňky mají komfortní střih, ledviňák je dostatečně dlouhý, chlapům netáhne na záda. Naše švadleny šijí švy naplocho, nikde netlačí.

Cenově výhodný set, ušetříte 57 Kč

Snadná údržba, perte do 40 °C nebo v ruce. Praktické dárkové balení. Překvapte muže dárkem z australské Merino vlny. Kukla je univerzální velikosti, vyberte velikost ledvinového pásu. Darujte blízkým, anebo sobě, pohodu australských plání.

Specifikace

Velikost L
Materiál: 100% vlna Merino 210g/m2, 20,5 mikronů
Vlněná pečeť Woolmark garantuje kvalitu.
Barva černá