Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Futon Vitapur

VITAPUR Značka VITAPUR
Kód: 2617FV
Futon Vitapur, podložka na matraci s potahem TENCEL. Vyspíte se jako na mechu! Nemusíte kupovat novou drahou matraci. Na teplo citlivá pěna. Jemná a měkká pěna je používána v kosmickém programu a zdravotnictví. Výška futonu je 3cm.
3.710 Kč
Skladem

Popis

Futon Vitapur, podložka na matraci s potahem TENCEL.

Vyspíte se jako na mechu! Nemusíte kupovat novou drahou matraci. Na teplo citlivá pěna. Jemná a měkká pěna je používána v kosmickém programu a zdravotnictví. Reaguje aktivně na tělesnou teplotu a dokonale přizpůsobí svůj tvar Vašemu tělu a sníží a rozloží tlak těla na matraci při spánku. Futon, podložku položíte na matraci pod prostěradlo nebo bez něj. Futon můžete vzít sebou i při cestě na chatu nebo chalupu. Futon dobře podporuje tělo při spánku ve Vaší oblíbené poloze. Spánkem trávíme značnou část života, jeho kvalita je důležitá pro naše zdraví. A po dobrém spánku vstanete vždy s dobrou náladou! Ideální profil, přizpůsobí se Vašemu tělu a udržuje páteř v přirozené poloze při spánku. Tencel je čisté přírodní vlákno na bázi celulozy, potah je jemný na dotek, svěží a sametově lesklý. Tencel zaručuje maximální pohodlí a komfort. Jedinečné vyspání! Struktura nanovláken odvádí vlhkost od těla, chladí v horku a zahřeje v chladu.

             ​​