1990 - 2024

Více než 30 let vám pomáháme vytvářet vaše teplo domova!  
Vyrábíme široký sortiment kvalitních produktů z přírodních materiálů, které vytvoří atmosféru tepla a pohody ve vašem domově.
Děkujeme vám za důvěru.

Firma byla založena v roce 1990 paní Vlastou Veselíkovou jako živnostenské podnikání při mateřské dovolené a od té doby se malými, postupnými krůčky stále rozvíjí a navazuje na dlouholetou tradici a zkušenosti zručných a nápaditých českých kožešníků, obuvníků, krejčích a švadlen (a dalších řemesel zpracování textilu), hrdých na své řemeslo. Tato tradice v naší zemi i Evropě v posledních letech poněkud uvadá, ale tak snadno se nevzdáváme.Není možné žít pouze z tradice. Je potřeba přemýšlet, tvořit, zkoušet a zlepšovat. Vybíráme pro vás ve světě ty nejlepší přírodní materiály (které jsou dnes na špičkové úrovni) a moderní funkční materiály (materiály, které přináší svojí funkcí vysokou užitnou hodnotu pro uživatele) a nejnovějšími technologiemi, ohleduplnými k životnímu prostředí vyrábíme se zkušeným týmem velmi šikovných spolupracovníků, kteří dokonale ovládají své řemeslo výrobky, které vám dobře a dlouhodobě poslouží.

Máme pocit, že se nám práce daří, děláme ji s radostí, ale jsme si vědomi, že jediné vysvědčení o naší práci píšete Vy, naši zákazníci.