Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Poslední novinky a aktuality na TEPLO DOMOVA
11.11.2014 - WOOLMARK® - Příběhy vlny
Epizoda III.
Seznamte se s Jessicou Horstmanovou, která převzala chov ovcí a produkci Merino vlny.

Více.

23.10.2014 - WOOLMARK® - Příběhy vlny
Epizoda II.
Pátá generace se věnuje chovu ovcí, díky kterým produkuje prvotřídní vlnu Merino.

Více.

09.10.2014 - WOOLMARK® - Příběhy vlny
Epizoda I.
Život a chov ovcí pro prvotřídní vlnu Merino není jednoduchý.

Více.

05.09.2013 - Dětské fusaky WOOLIFE

Již více než 20 let vyrábíme dětské vlněné fusaky WOOLIFE Kombi Kašmír, které „porostou“ s Vaším miminkem. Základem úspěchu našich dětských fusaků je několik důležitých prvků, které Vám, maminkám, usnadní péči o Vaše miminko.

Celý článek

29.08.2013 - Vlněné lůžkoviny, které vždy zahřejí
V průběhu života stráví každý z nás třetinu času spánkem. K tomu, abyste si během Vašeho spánku dokonale odpočinuli je potřeba několika věcí. Některé z nich ovlivňují kvalitu Vašeho spánku přímo, jiné nepřímo.

Celý článek

07.08.2013 - Vhodné materiály pro nerušený spánek
Kvalitní anatomické polštáře se vyrábějí z moderních materiálů. Reagují na tělesnou teplotu a dokonale se díky tomu přizpůsobují obrysům vašeho těla. Snižuje se tak tlak polštáře na vaši hlavu, což znamená další vylepšení Vašeho spánku.

Celý článek

19.06.2013 - Vybíráme anatomické polštáře
Kvalita spánku významně ovlivňuje naši fyzickou i psychickou kondici. Věnujte pozornost drobnostem, díky kterým se hodiny strávené spánkem stanou skutečně plnohodnotným a posilujícím odpočinkem. A začněte u hlavy-polštářem!

Celý článek