Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Mezikruží 150 PROFI /loket/

Značka VITAPUR spol. s r. o.
Záruka: 24 měsíců
Kód: 290143
Výrobky řady VITAPUR FROTÉ jsou nepromokavé, ale prodyšné prostředky z funkčního materiálu s jemným froté napovrchu a s velmi tenkou membránou. Prodyšné, nepropustné, nepromokavé. Zdravotně nezávadné i pro děti do 3 let.
890 Kč
Skladem

Specifikace

Rozměr 15x8cm
Potah 56% Polyuretan, 44% Polyamid
Výplň pěna PUR
Potah je snímatelný
Polštář lze dezinfikovat
Barva modrá

Popis

Mezikruží PROFI. Polštář má široké možnosti využití pro profesionální polohování a fixaci pacientů na lůžku, podložení ruky, lokte, příp. paty, ale také pro běžné použití doma na domácí péči. Mezikruží PROFI se skládá ze dvou spojených dílů z pěny PUR rozdílných vlastností: spodního světle zeleného pevnějšího a tužšího dílu pro udržení tvaru a vrchního dílu z pěny VISCO (růžová měkká pěna s pamětí), pro vytvoření skutečně měkkého uložení pacienta.Snímatelný, pratelný potah z funkčního materiálu s prodyšnou membránou (na zip), který je možné otírat, omývat, dezinfovat, prát.

Výrobky řady VITAPUR PROFI pro profesionální i domácí péči: nepromokavé, omyvatelné a dezinfikovatelné prostředky z funkčního materiálu s membránou.Prodyšné, nepropustné, nepromokavé. Lze otírat i omývat a dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky.Náhradní potah z materálů FROTÉ a BAVLNA lze zakoupit samostatně a lze je snímat a zvlášť prát.Zdravotně nezávadné i po děti do 3 let.

Specifikace

Rozměr 15x8cm
Potah 56% Polyuretan, 44% Polyamid
Výplň pěna PUR
Potah je snímatelný
Polštář lze dezinfikovat
Barva modrá