Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Mrazovky TEX NERA

Kód: 1017NT
Domácí obuv pro každou příležitost, snadné nazouvání. Příjemně hřeje, ale dýchá, nedochází tedy k nepříjemnému pocení nohou díky specifickým hydroregulačním vlastnostem vlny. Vyrobeno ze 100% ovčí vlny.
1.020 Kč
Vyberte velikost: Tabulku velikostí najdete zde
Skladem

Popis

Domácí obuv pro každou příležitost, snadné nazouvání. Příjemně hřeje, ale dýchá, nedochází k nepříjemnému pocení nohou díky hydroregulačním vlastnostem vlny. Vyrobeno ze 100% ovčí vlny prvotřídní jakosti garantované ochrannou známkou Woolmark.

Stélka z 5mm PUR pěny pro měkčí došlap, kvalitní měkká podešev – vše s ohledem na Vaše pohodlí a funkčnost. Ovčí vlna příjemně hřeje, díky délce, pružnosti a kadeření vláken má jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí (suché teplo: v zimě hřeje,v létě chladí) a pomáhá zmírňovat revmatické potíže.Ovčí vlna je přírodní funkční materiál, přirozeně izoluje a řídí míru vlhkosti, působí blahodárně na celý organismus.