Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Pelíšek - kašmír + 5l výplň

Kód: 2610PK
Skladem

Popis

Pelíšek je určen maminkám jako pomůcka při péči o miminko. Miminko se cítí v bezpečí, pohodlí a teple, jako u maminky v bříšku. Dítě můžete zapolohovat, může se schoulit a přizpůsobit pelíšek svému tělu a tak zabránit nechtěnému přetočení. Pelíšek je vyroben z jedné poloviny ze 100% ovčí vlny Merino Superwash s podílem 5% kašmírové vlny a 100% bavlny, má samostatný snímatelný potah a je naplněn zdravotně nezávadnými polystyrénovými kuličkami EPS, které umožňují polštář snadno tvarovat.

Výplň pelíšku je dokonale prodyšná a nenasákavá. Pro jednodušší údržbu má pelíšek snímatelný potah, z rubu bavlna dětský vzor. Naše Pelíšky jsou opatřeny zajištěným plnicím otvorem, díky kterému máte možnost dle vlastních potřeb regulovat množství náplně a tím i tvrdost pelíšku. Kuličky se časem zmenšují a můžete je takto snadno doplnit. Náhradní výplň je součástí balení a lze ji i samostatně doobjednat.

             ​​