Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Platba a doprava

TEPLO DOMOVA

 PLATBA

 

DOBÍRKOU při převzetí zboží. Pokud potřebujete zboží velmi rychle, vyberte si tento způsob platby. O odeslání zboží budete předem informování e-mailem. Cena platby dobírkou je 25,- Kč.

BANKOVNÍM PŘEVODEM předem: V tomto případě Vám zasíláme na Váš e-mail s potvrzením objednávky i údaje pro provedení platby přes Vaši banku. Objednávka bude vybavena a zboží odesláno okamžitě (většinou v ten samý den) po připsání úhrady na náš účet. Bankovní převod trvá max. 2dny. O odeslání zboží budete předem informování e-mailem. Variabilní symbol pro platbu: použijte prosím číslo objednávky (najdete v hlavičce potvrzenky objednávky).

HOTOVĚ: Při osobním odběru zboží na adrese naší provozovny. O připravenosti zboží k odběru budete předem informování emailem, popř. dohodneme termín vyzvednutí telefonem.

SLOŽENKOU: Složenkou můžete zaplatit předem, v tomto případě Vám zasíláme na Váš e-mail s potvrzením objednávky i výzvu k platbě a údaje pro vyplnění složenky. Objednávka bude vybavena a zboží odesláno okamžitě po připsání úhrady na náš účet. O odeslání zboží budete předem informování emailem.

PLATEBNÍ BRÁNOU PayU: Platební brána PayU Vám umožňuje bezpečnou a rychlou platbu Vaší kartou VISA nebo MasterCard.

PLATEBNÍ SYSTÉM PayPal: Systém PayPal je elektronický platební prostředek, který umožňuje platby z účtu na účet a probíhá okamžitě. PayPal funguje také jako brána pro příjem platebních karet – VISA, MasterCard a další.

 DOPRAVA

 

PPL - dodání do 24 hodin v ČR od expedice, cena 95 Kč s DPH. Příplatek za dobírku je 25 Kč.

Zásilkovna - dodání na vybrané výdejní místo do 24 hod., cena 90 Kč s DPH

Česká pošta BALÍK DO RUKY nebo BALÍK NA POŠTU dodání do 24 hodin v ČR od expedice je garantováno Českou poštou, s.p. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, uloží balík na Vaší dodací poště po dobu maximálně 7 pracovních dnů. O uložení zásilky obdržíte písemné oznámení. Ve vyjímečných případech nemusí dopravce stihnout Vaši zásilku vyřídit v nám oznámeném čase. Cena Balíku do ruky a Balíku na poštu je 95 Kč s DPH.

OSOBNÍ ODBĚR: zboží můžete osobně vyzvednout na adrese Trstěnická 932, 570 01 Litomyšl, Po-Pá: 8-16 hod. Po dohodě i v jinou dobu. Osobní odběr je zdarma.

DOPRAVA In Time na Slovensko: Moderní, rychlá a spolehlivá doprava do celé Slovenské republiky. Doba dodání je 5 - 6 dnů. Cena dopravy InTime na Slovensko je 6 € s DPH.

             ​​