Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Polštář žebrový PROFI 3 mEPS 45x40

Značka VITAPUR spol. s r. o.
Záruka: 24 měsíců
Kód: 291044
Polštáře PROFI mEPS snižují rizika z následné infekce, snižují Vaše náklady a přinášejí vyjímečný komfort. Určení: pro zapolohování a fixaci, stabilizaci polohy na lůžku pro profesionální a domácí péči.
1.190 Kč
Skladem

Specifikace

Rozměr 45x40cm
Potah 56% Polyuretan, 44% Polyamid
Výplň mikrokuličky EPS
Polštář lze dezinfikovat
Barva modrá

Popis

Polštář žebrový PROFI. U jednotlivých komor lze doplňovat či odebírat výplň a tak si polštář přizpůsobit. Polštáře PROFI mEPS snižují rizika z následné infekce, snižují Vaše náklady a přinášejí vyjímečný komfort.

Určení: pro zapolohování a fixaci, stabilizaci polohy na lůžku pro profesionální a domácí péči. Polohovací polštář, který lze vekmi snadno přizpůsobit anatomii polohovaného těla.To umožňuje výplň, jemné mikrokuličky EPS, které polštář dobře tvarují a vytvořenou polohu drží. Obnovení původního tvaru probíhá rychle, "natřesením" polštáře.

Výrobky řady PROFI mEPS pro profesionální i domácí péči: nepromokavé, omyvatelné a dezinfikovatelné prostředky z funkčního materiálu s membránou.Prodyšné, nepropustné, nepromokavé. Lze otírat i omývat a dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky.

Specifikace

Rozměr 45x40cm
Potah 56% Polyuretan, 44% Polyamid
Výplň mikrokuličky EPS
Polštář lze dezinfikovat
Barva modrá