Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Přezkáče NERA vel. 29

WOOLIFE Značka WOOLIFE
Záruka: 24 měsíců
Kód: 101629
Legenda domácí obuvi! Generacemi ověřený úspěšný retro model, nyní se suchým zipem! Domácí obuv pro každou příležitost a celoroční používání. Snadno se nazouvá a příjemně se nosí.
1.390 Kč
Vyberte velikost: Tabulku velikostí najdete zde
Skladem

Popis

Legenda domácí obuvi! Generacemi ověřený úspěšný retro model, nyní se suchým zipem! Domácí obuv pro každou příležitost a celoroční používání. Snadno se nazouvá a příjemně se nosí. Hřeje, ale dýchá, nedochází tedy k nepříjemnému pocení nohou díky specifickým hydroregulačním vlastnostem vlny. Je vyrobena ze 100% ovčí vlny, stélka z 5mm PUR pěny pro měkčí došlap, kvalitní měkká podešev, vše s ohledem na Vaše pohodlí a funkčnost.

Místo přezky je na nártu suchý zip. Ovčí vlna příjemně hřeje, díky délce, pružnosti a kadeření vláken má jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí (tzv. suché teplo, v zimě hřeje, v létě chladí) a pomáhá zmírňovat revmatické potíže.Ovčí vlna je přírodní funkční materiál, přirozeně izoluje a řídí míru vlhkosti, působí blahodárně na celý organismus. Vyrobeno ze 100% ovčí vlny prvotřídní jakosti garantované ochrannou známkou Woolmark®.

             ​​