Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Přikrývka vlněná OR zimní ALOE VERA

WOOLIFE Značka WOOLIFE
Záruka: 60 měsíců
Kód: 2624AVZ
Přikrývka vlněná OR Aloe Vera zimní je vhodná k použití po většinu roku (minimálně jaro, podzim, zima). Lůžkoviny Aloe Vera jsou ideální řešení a kombinace předností přírodních materiálů, 100% ovčí vlny Merino a výtažku léčivé rostliny.
3.308 Kč
Skladem

Popis

Přikrývka vlněná OR Aloe Vera zimní je vhodná k použití po většinu roku (minimálně jaro, podzim, zima). Je možné ji používat s povlečením (doporučujeme, ale prosím nepoužívejte syntetické povlečení, omezíte tím jedinečný komfort vlněného výrobku) i bez. Lůžkoviny Aloe Vera jsou ideální řešení a kombinace předností přírodních materiálů, 100% ovčí vlny Merino a výtažku léčivé rostliny.

Vlákno jemné 100% ovčí vlny Merino je ošetřeno výtažkem z rostliny Aloe Vera, královny léčivých rostlin. Blahodárně působí na kůži a podporuje relaxační účinky spánku. Přikrývka vlněná OR Aloe Vera zimní je dokonale prodyšná. Ovčí vlna příjemně hřeje, díky délce, pružnosti a kadeření vláken má jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí (v zimě hřeje, v létě chladí) a pomáhá zmírňovat revmatické potíže. Vyrobeno s péčí ze 100% prvotřídní čisté australské vlny 520g/m2 Merino. Splňuje náročná kritéria ochranné známky Woolmark®.