Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Přikrývka vlněná OR zimní

WOOLIFE Značka WOOLIFE
Záruka: 60 měsíců
Kód: 2622ORZ
Klasická vlněná oboustranná přikrývka, proto ji nazýváme "zimní", je ji možné používat celoročně, je to nejprodávanější přikrývka-evergreen v naší nabídce. Je vyrobena oboustranně ze 100% ovčí vlny mimořádné kvality a vysoké gramáže.
3.410 Kč
Skladem

Popis

Klasická vlněná oboustranná přikrývka, proto ji nazýváme "zimní", je ji možné používat celoročně, je to nejprodávanější přikrývka-evergreen v naší nabídce. Přikrývku doporučujeme používat s povlečením (doporučujeme povlékat do běžného povlečení, pokud možno nepoužívejte syntetické materiály, přijdete tím o jedinečný komfort). Je vyrobena oboustranně ze 100% ovčí vlny mimořádné kvality a vysoké gramáže.

Ovčí vlna příjemně hřeje, díky délce, pružnosti a kadeření vláken má jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí (v zimě hřeje, v létě chladí) a pomáhá zmírňovat revmatické potíže. Vyrobeno s péčí ze 100% prvotřídní čisté australské vlny 600g/m2. Splňuje náročná kritéria ochranné známky Woolmark®.