Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Prostěradlo PREMIUM SOFT smetanové

VITAPUR Značka VITAPUR
Kód: 7003PSS
Prostěradlo VITAPUR PREMIUM SOFT v krémovém, smetanovém odstínu je sametové prostěradlo špičkové kvality, sametově měkké a jemné na dotek, vyrobené z jemné a měkké bavlny se střiženým vlasem (samet) 230g/m2.
880 Kč
Skladem

Popis

Prostěradlo VITAPUR PREMIUM SOFT v krémovém, smetanovém odstínu je sametové prostěradlo špičkové kvality, sametově měkké a jemné na dotek,  vyrobené z jemné a měkké bavlny se střiženým vlasem (samet) 230g/m2. Prostěradla luxusní prémiové řady PREMIUM SOFT jsme pro Vás připravili s mimořádnou péčí a pozorností k detailům (například označení delší strany, které usnadní povlékání na matraci) a především s ohledem na kvalitu, funkčnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost použitého materiálu. Prostěradla nabízíme v základních rozměrech 200x90cm, 200x160cm, 200x180cm a můžeme také připravit prostěradlo podle Vašeho přání (vlastní rozměr na přání). Mimořádná výška boků prostěradla 25cm, lemovaná pruženkou, je zárukou dokonalého upevnění na matraci a zabránění nežádoucímu shrnování.Vyžádejte si (emailem,telefonem) zaslání vzorku, abyste si sami dotykem vyzkoušeli sametovou hebkost prostěradla PREMIUM SOFT.Tyto vzorky jsou také v našich uvítacích obálkách.