Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Rukavice Freedirection - světle modré

Kód: 4020FM
Rukavice pro vozíčkáře bez jakéhokoli omezení zdravotního postižení. Své oprávněné místo naleznou i mezi tělesně postiženými,kteří dlouhodobě používají různé typy holí a berlí.
890 Kč
Skladem

Popis

Rukavice pro vozíčkáře bez jakéhokoli omezení zdravotního postižení.

Své oprávněné místo naleznou i mezi tělesně postiženými, kteří dlouhodobě používají různé typy holí a berlí. Rukavice pro vozíčkáře s dokonalou přilnavostí.Dvojitá ergonomická nášivka která je vyrobena z protiskluzného materiálu se postará o Váš maximální záběr dlaňové části ruky.Vozíčkáři ocení velký rozparek pro pohodlné navlékání a široký suchý zip k pevnému zafixování na rukou. Našitý terčík na zápěstí ruky umožní jízdu na vozíku bez použití dlaně,nebo prstů. Bezpečností reflexní terčík na lícové straně pro Vaši bezpečnost v provozu. Rukavice nešpiní a nebarví pokožku ani materiál obručí a holí. Veškerý materiál použitý na výrobu rukavic je schválen Hlavním hygienikem ČR.

             ​​